Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

Dünyanin önde gelen spor sahalari

SIS Pitches, Birleşik Krallık, İrlanda, Hollanda, Türkiye ve Orta Doğu da dahil olmak üzere dünya çapında ofisleri bulunan uluslararası bir işletmedir. Şirket yapımız hakkında daha fazla bilgiyi bağlantıdan elde edebilirsiniz.

Yıllar boyunca edindiğimiz deneyim, ister dünyanın önde gelen ve uluslararası arenada mücadele eden bir futbol kulübü, ister spor kulübü isterse bir okul veya üniversite olsun, doğru bütçeyle doğru sahayı size sunabileceğimizi ifade etmektedir.

En iyi hibrit, sentetik ve doğal spor sahalarını tasarlıyor ve inşa ediyoruz. Kendi tesislerimizde sentetik çim üretiminden başlayarak planlama, tasarım, inşaat ve kurulum da dahil tüm süreci sizin adınıza kontrol ettiğimiz uçtan uca bir çözüm sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun mükemmel sahayı sağlıyoruz.

Tutku, deneyi̇m, bağlilik

Deneyimli ve uzman ekibimiz dünyanın önde gelen sahalarını inşa etmenin yanı sıra, kapsamlı muhafaza ve bakım hizmetleri de sunmaktadır. Müşterilerimizin daha uzun dayanan ve maçların daha iyi oynandığı en kaliteli sahaları korumalarına yardımcı oluyoruz.

SIS Pitches FIFA Lisansı Sahibi, World Rugby Tercihli Çim Üreticisi ve sertifikalı FIH üreticisi bir şirkettir. Yeni bir futbol sahasına, rugby sahasına, hokey sahasına, kriket sahasına ya da spor kulübünüz için yeni bir sahaya mı ihtiyacınız var; ihtiyaçlarınıza dayalı olarak sizin için en iyi oyun zeminini sağlayabiliriz.

SIS Pitches, suni çim sahaların tasarımını, üretimini, kurulumunu ve bakımını sağlayan bir çerçeve anlaşmaya taraf konumundadır. Bu anlaşma, Rugby Futbol Birliği (RFU), Futbol Birliği (FA), Sport England Kurumu, İngiltere Hokey ve Futbol Vakfı (FF) sermaye yatırım programlarını desteklemektedir.

Spor dünyasinin en büyük i̇si̇mleri̇ i̇le çalişmalar

SIS Pitches sahalarinda maç yapan büyük takimlar

İspanya, Portekiz, Almanya, İngiltere, İskoçya, Fransa, İrlanda, Hollanda, Belçika, Türkiye ve Danimarka milli futbol takımları. İngiltere, Yeni Zelanda, Avustralya, İrlanda, Arjantin, Galler, İskoçya, İtalya ve Fransa milli rugby takımları.

SIS Pitches sahalarinda düzenlenen büyük etki̇nli̇kler

Futbol: Dünya Kupası finalleri, Avrupa Şampiyonlar Ligi finalleri, Avrupa Şampiyonası maçları, CAN 2010. Rugby: Avrupa Rugby Heineken Kupası finalleri, Avrupa Parker Pen Challenge Kupası finalleri, Altı Ulusal Rugby turnuvası.

For free consultation or advice on choosing the right pitch for you, call us now on 01900 812796 or email: salesee@sispitches.com