Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Tüm projeler baştan sona şirket içinde yönetilir
Hibrit veya sentetik yüzeyler sağlayabiliriz
Tutarlı, yüksek kaliteli tenis yüzeyleri
Tam bir performans garantisi sunarak kendi çimimizi kuruyoruz
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

SENTETİK ÇİM TENİS KORTU KURULUMU

En son teknolojiye sahip tenis kortlarının kurulum işlemleri, deneyimli ve uzmanlık eğitimi almış bir ekip ile yapılabilecek gerektiren özel bir faaliyettir. Birleşik Krallıkta bulunan fabrikamızda sentetik çim üretmenin yanı sıra, her tenis kortunun sahasının sürekli olarak üstün kalitede olmasını sağlamak amacıyla, ürünlerimizin kurulumlarını kendimiz gerçekleştiriyoruz.

Aşağıda belirtilen kortlar da dahil olmak üzere bir dizi eğitim ve spor tesisinde sentetik çim ve Makadam boyalı tenis kortlarının kurulum işlemlerini tamamlamış bulunmaktayız:

Warwick school tennis court SIS Pitches

TENİS KORTLARINDA HİBRİT ÇİM KURULUMU AÇISINDAN DENEYİMLİ UYGULAYICILAR

SIS Pitches, tenis kortu kurulum sürecine ilişkin devrim niteliğinde bir yaklaşım tasarlayarak hem tenis oyuncuları hem de sahanın bakımından sorumlu görevliler açısından yeni ufuklar açmıştır. Benzersiz SISGrass ürünlerimiz, doğal çim içeriği %95 oranının üzerinde muhafaza ederken, oyun yüzeyinde daha üstün dayanıklılık ve kararlılık sunarak daha uzun oyun süresi ve çim yüzeyde daha hızlı bir şekilde toparlanma sağlamaktadır.

Sektörde benzersiz konumda olan SISGrass Universal makinemiz, doğal çim yüzey güçlendirme teknolojisinde halihazırda en gelişmiş teknoloji olarak değerlendirilmektedir. SISGrass Universal her boyutta tenis kortu açısından kusursuz şekilde farklı derinliklerde hızlı ve hassas dikiş imkanı sunmaktadır. Patentli enjeksiyon teknolojimiz ise hibrit çim tenis kortu pazarında çıtayı yükseltmektedir.

SISGrass tennis court, Hyrbid tennis court

SÜRECİN EN BAŞINDAN EN SONUNA KADAR BENZERSİZ DESTEK

Profesyonel sporcuların, amatör sporcuların ve spora yeni başlayanların rekabetlerini en iyisi şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. SISGrass, ‘Müsabaka yeri, Stadyum Kulübü veya Satıcı tarafından en iyi teknoloji kullanımı’ dalında prestijli Spor Teknolojisi Ödülünü almaya hak kazanmış, ödüllü bir çim saha sistemidir. Ayrıca spor ve oyun sahası inşaat sektöründe kalite, inovasyon ve ilerleme konusunda bir ölçüt teşkil eden SAPCA Mükemmellik Ödülünü almaya hak kazanan ilk şirket konumundayız.

SISGrass ürünümüz halihazırda aşağıda belirtilen kulüplerin sahalarında kurulu durumdadır:

SISGrass has already been installed at:

  • The Hurlingham Kulübü
  • The Wimbledon Kulübü

Wimbledon Kulübü, SISGrass’tan 2020 yazı boyunca deneme amaçlı olarak yedi çim kortundan bir tanesinde bir hibrit yüzey hazırlaması isteğinde bulunmuştur.

Bu deneme süreci oldukça başarılı sonuçlanmıştır, saha çizgisinin her iki tarafında birkaç metreye kadar işlem uygulanan bu hibrit kortun %100 çim kortlarla karşılaştırılabilmesi sonucunda diğer kortların tenis maçları için müsait olmadığı zamanlarda bu kortun oyun için elverişli  olduğunu göstermiştir.

Kurulum işlemi lazer destekli çim döşeme makineleri kullanılarak son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirildi ve şirket, kurulum sürecini düzenli aralıklarla kontrol etti. Bu şirketi ve çim kortların oynanabilirlik süresinin uzatılmasına yönelik yeni yaklaşımlarını kesinlikle tavsiye ediyorum

David Renshaw – The Wimbledon Kulübü

SISGrass sisteminin çim kortlarımızdan bazılarında en çok sorun yaşadığımız bölge olan saha çizgilerinin uç kısımlarına eklenmesi büyük bir başarıya sonuçlandı.

Projenin ilk başladığı andan itibaren, Phil Blackwell ve kurulum ekibi son derece profesyonel davranmış ve üyelerimiz için elimizden gelen en iyi kortları sunma konusunda bizimle yakın işbirliği içinde çalışmıştır. Bu proje saha çizgisi alanlarında daha fazla miktarda çimin daha uzun süre boyunca muhafaza edilmesini ve ayrıca çim kortlarda saha çizgisinin ağır şekilde aşınması ile ilişkili “bowling” etkisinin azaltılmasını sağlamıştır.

Neil Harvey, The Hurlingham Kulübü

MÜKEMMEL HİBRİT TENİS KORTLARI İNŞA ETMEK

SISGrass Universal makinemiz hem SISGrass hem de SISGrass Lite ürünlerini döşeme işlemlerini yerine getirebilmektedir. Her iki ürün de tüm müşterilerimiz için kaliteli hibrit tenis kortları elde edilmesi ile sonuçlanmaktadır.

SISGrass ürünü yeni inşa edilmiş tenis kortu yüzeylerine döşenebilirken, SISGrass Lite ise inşaat profillerinin daha sığ olabileceği veya daha eski, ağır topraklardan oluşabileceği mevcut ve kurulmuş çim kortlara döşeme açısından idealdir.

  • Değişken dikiş aralıkları ve derinlikleri ile tüm gereksinimlerinizi eksiksiz olarak karşılayabiliyoruz
  • Yüzeylerimiz yıllık olarak yenilenebilmektedir

TENİS KORTLARINIZIN BAKIMI

Tesisinizde yer alan tenis kortunda yapılacak bakım işlemleri:

  • Konuma (kortun şehirde veya kırsal alanda, açık alanda veya ağaçların yakınında olup olmadığına)
  • Kullanım sıklığına (tenis kortlarınızın ne sıklıkta kullanıldığına) ve
  • Yüzey türüne (hibrit veya suni) bağlıdır.

Bu husus kalifiye ve deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimizin yardımcı olabileceği bir konudur. Şirketimiz tarafından sunulan bakım hizmeti, SISPlus, güler yüzlü ekibimiz tarafından saha bakımından sorumlu ekiplere uzman kişilerden tavsiye ve destek alınması açısından sürekli erişim imkanı sağlamaktadır. Uzman bakım ekibimiz tenis kortlarınızın ömrünü uzatmakla kalmamakta, aynı zamanda performanslarının iyileştirilmesine ve devamlılığının sağlanmasına da yardımcı olmaktadır.

Spor dünyasinin en büyük i̇si̇mleri̇yle çalişarak dünyanin her yeri̇nde spor yüzeyleri̇ kurulumu gerçekleşti̇rdi̇k.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN