Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

SISGrass*, yeni teknolojilerin kullanılması amacına sadık olarak hareket eden yenilikçi bir şirket olmaktan gurur duymaktadır. Şirketimizde en üstün performansın elde edilmesini sağlayan sistemler ve ürünler geliştirilmektedir. Müşterilerimizin mümkün olan en yüksek hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla bu yöndeki çalışmaların sürdürüleceği konusunda taahhüt veriyoruz.

SISGrass çeşitli ticari markalara, patentlere ve patent başvurularına sahiptir. Biz ödevimizi yaparız. SISGrass, hibrit çim teknolojisi sektöründe patentler ve bekleyen patent başvuruları konusunda farkındalığını muhafaza etmek amacıyla pazarda yaşanan gelişmeleri gözlemlemektedir.

Rakiplerimizin fikri mülkiyet haklarına riayet edilmesi açısından yoğun çalışmalar gerçekleştirilmektedir ve karşılığında da üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarımıza riayet etmesi beklenmektedir. Sağlıklı rekabetin hem tüketiciler hem de genel anlamda pazar açısından olumlu sonuçları olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla da geliştirdiğimiz yenilikleri koruyoruz.

Fikri mülkiyet haklarımızla ilgili karşılıklı mutabakatın mümkün olmadığı durumlarda, tarafsız ve yetkili mahkemeler tarafından alınacak kararlara güveniyoruz.

Fikri mülkiyet haklarımızın kapsamı hakkında herhangi bir şüpheniz olması veya fikri mülkiyet haklarımızdan bir tanesini ihlal ettiğinizden endişe ediyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Durumu birlikte açıklığa kavuşturacağız.

Patentlerimizin kapsamlı bir listesine buradan ulaşabilirsiniz

*SISGrass BV Ltd Şirketi SISGrass Markası altında faaliyet göstermektedir.

SIS Pitches ve SISGrass ticari markalardır.