Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

Sertifikalarımız ve gururla parçası olduğumuz prestijli endüstriyel dernekler, sunduğumuz yüksek kaliteli hizmetin güvenilirliğini ve kanıtını bize veriyor.

Yeni bir hokey sahası, rugby sahası, futbol sahası veya spor kulübü için yeni bir saha arıyorsanız, ihtiyaçlarınız için en iyi oyun yüzeyini sağlayabiliriz.

FIFA

Birleşik Krallık’ta ve yurt dışında FIFA Quality Pro ve FIFA Quality sahaları üretmiş ve kurmuş bir FIFA Lisans Sahibiyiz.

WORLD RUGBY

SIS Group’ta kaliteye olan tutkumuz ve net odaklanmamız, Dünya Rugby’de Tercih Edilen Çim Üreticisi olmamıza yardımcı oldu.

FIH CERTIFIED MANUFACTURERS and field builders

SIS Sahaları, Uluslararası Hokey Federasyonu tarafından onaylanmış bir üretici ve hokey sahası üreticisi olarak tanınmaktan gurur duyar.

MADE IN BRITAIN

Sentetik yüzeylerimizi burada Birleşik Krallık’ta üretmekten ve Made in Britain üyesi olmaktan gurur duyuyoruz.

SAPCA  – Principal Contractor

Spor tesisi inşaat endüstrisi için Birleşik Krallık ticaret birliği.

SAPCA AWARDS 2015

İlk SAPCA Ödülü, SIS Pitches tarafından SISGrass Hibrit Çim Yüzey için kazanıldı.

DBS CHECK ONLINE

Click here to see our DBS checks

Synthetic Turf Council

Synthetic turf council

Sentetik Çim Konseyi, sentetik çim endüstrisine hizmet veren kar amacı gütmeyen bir ticaret birliğidir.

 

ISO 9001:2015 QUALITY MANAGEMENT SYSTEM STANDARD

Bu kimlik belgesi, SIS (UK) Ltd ve SIS Manufacturing Co Ltd’nin faaliyetlerini dünya çapında tanınan bir standarda göre yürüteceğinden emin olduğu anlamına gelir.

 

ISO 14001:2015 ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM STANDARD

Bu sertifika, SIS (UK) Ltd’nin sentetik ve doğal spor sahalarının kurulumu kapsamında çevre yönetim sistemi standartlarına uygunluğunu göstermektedir.

OHSAS 18001:2007 HEALTH AND SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATION

Bu sertifika, sentetik ve doğal spor sahalarının kurulumu için geçerli olan SIS (UK) Ltd’ye verilmiştir.

CONSTRUCTION LINE

İnşaat hattı, verimlilik, zaman ve maliyet tasarrufu ve en iyi uygulama açısından İngiltere’nin ön yeterliliği olan yükleniciler ve danışmanlar için en büyük kaydıdır.

CHAS

CHAS, sağlık ve güvenlik ön yeterlilik değerlendirmelerini ulusal olarak tanınan ve kabul edilen bir eşik standardına göre tamamlamaya kendini adamıştır.

Grounds Management Association

GMA, saha görevlilerini temsil eden ve spor için yüksek kaliteli yüzeyler sağlamak için mesleği teşvik eden organdır.

THE EUROPEAN STADIUM & SAFETY MANAGEMENT ASSOCIATION

Essma, stadyum güvenliği ve ana saha yöneticilerinin bilgi alışverişinde bulunmasına izin veren, kar amacı gütmeyen bir dernektir.

STMA

STMA, eğitim, bilinçlendirme programları ve endüstri geliştirme yoluyla spor sahası yönetimi ve güvenliğinde profesyonelliği ilerletir.

SPORTS TECHNOLOGY AWARDS

Amiral gemimiz SISGrass sistemimiz, bir Mekan, Stadyum Kulübü veya Franchise tarafından Teknolojinin En İyi Kullanımı ödülüne layık görülmüştür.

OFFICIAL STADIUM PITCH PARTNER

SIS Pitches, Loughborough Üniversitesi’nin Stadyum sahalarının resmi ortağı olarak seçildi. Bu görevin bir parçası olarak, çok yıllı bir anlaşmada Kadın Hokey takımına da sponsor olacağız.