Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

SÖZÜMÜZ: HER ZAMAN MEMNUN MÜŞTERİ

Hem oyuncular hem takım sahipleri hem de taraftarlar tarafından sevilen sektörde önde gelen spor sahalarını sunuyoruz. Önemli olan sadece üstün malzemeler kullanılması ve inşaatın kalitesi değil, işimizi doğru yapmak için gösterdiğimiz çabadır. Küçük ayrıntılar, son rötuşlar ve son dakikada ortaya çıkan zorluklara uyum ve bunların üstesinden gelme yeteneğimizdir.

Bir bütün olarak değerlendirildiğinde, bizi rakiplerimizden ayıran ve her projede elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlayan niteliklerimiz üstün kalitemiz, profesyonel yaklaşımımız ve hiç bitmeyen tutkumuzdur.

SPOR TUTKUSU

İşletmemizi yöneten eski rugby oyuncularından, projelerimizin plana uygun gitmesini sağlayan deneyimli saha bakıcılarına kadar faaliyetlerimizin tam kalbinde spora yönelik aktif bir tutku yer almaktadır. Spor bizim DNA’mıza işlemiş durumda.

BU BİR EKİP ÇALIŞMASI

Spor müsabakalarında söz konusu olan şekilde bizim işimizin temelinde de ekip çalışması yer almaktadır. Ekibimiz, her üyesinin en iyi performansını sergilemesini ve müşterilerimize elinden gelenin en iyisini vermesini sağlamak amacıyla birlikte çalışmaktadır. Bir projenin mükemmel ve mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirilmesi amacıyla ortak hedefimize hep birlikte odaklanıyoruz.

EPİK PERFORMANSLAR

Çok yoğun çalışıyoruz. Sektörümüzde lider pozisyonumuzu korumak istiyorsak bu şekilde çalışmaya mecburuz. Müşterilerimiz için elimizden gelenin daha fazlasını yaparak gerçekleştirdiğimiz projelerin beklentilerini aşmasını sağlıyoruz. Gereken her hususu sağlama konusundaki istekliliğimiz müşterilerimizi de etkiliyor ve sahalarıyla gurur duymalarını sağlıyor.

FORMUMUZUN ZİRVESİNDEYİZ

SIS Pitches en kaliteli çimden pazar lideri tavsiyelere ve hizmetlere kadar yüksek standartlar sunmaktadır. Kalitemiz, profesyonelliğimiz, motivasyonumuz ve hırsımız bizi rakiplerimizden ayırmaktadır.