Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

MÜKEMMEL SPOR SAHASININ YÖNETİMİ VE TASARLANMASI

Dünya çapında çok sayıda kulübe ve kuruluşa yönelik sunduğumuz eksiksiz spor sahası hizmetlerinin bir parçası olarak ayrıntılı tasarım ve proje yönetimi hizmetleri de sağlanmaktadır. Size en iyi spor sahasını sunmak amacıyla spor zemini uzmanlarımızın kontrolü ele almasına izin verin.

Design, project, management, service, pitch, synthetic, artificial, natural

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

İçinizin rahat olması için projenin her aşamasında sizi bilgilendiriyoruz.
Tüm projeyi konseptten inşaata kadar yönetiyoruz
Spor yüzey tasarım ekibimiz, gerekli tüm düzenlemeleri karşılayarak kalite ve güvenliği ön planda tutar.
Birçok spor dalında önde gelen yönetim organları tarafından tamamen akredite olduk
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

Projelerin ve SPOR YÜZEYLERİNİN aktif yönetimi

SIS Pitches olarak temel değerlerimizden ikisi kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle her projeyi, her aşamada kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyetine tamamen odaklanarak denetliyoruz.

Saha süpervizörlerimiz her projeyi sahada kontrol eder ve tam kalitenin sağlandığından emin olmak için bölgesel Sözleşmeler Müdürümüze rapor verir. Şirket içi spor yüzeyi danışmanlarından oluşan proje yönetimi ekibimiz, ortaya çıkan sorunlara çözüm bulmak için çok çalışır ve devam etmeden önce size çeşitli seçenekler ve maliyetler sunar.

Önce kalite ve güvenlik

Her kurulumda, kalite ve güvenlik en büyük iki itici gücümüzdür. Sıfır hatayla kanıtlanmış sicilimizle gurur duyuyor ve sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılamak için her zaman çaba gösteriyoruz.

Ayrıca, şekillendirme, taş, asfalt veya kör tabaka, dolgu sonrası kurulum ve ayrıca tamamlama sonrasında tam saha denetimi gibi kilit aşamalarda kalite testleri gerçekleştiriyoruz. Bitmiş projeden tamamen memnun kaldığınızdan emin olmak için, saha amirimiz ve saha görevlimiz tüm işler tamamlanana kadar sahanızdan ayrılmıyorlar.

SPORUN EN İYİ İSİMLERİ İÇİN SPOR YÜZEYİ YÖNETİMİ VE TASARIMI

SIS Pitches ve şirket içi spor yüzeyi danışmanlarından oluşan ekibimiz, sporun en iyi isimlerinden bazıları için birinci sınıf, kaliteli sahalara yönelik tek noktadan alışveriş hizmetimizi sunmuştur.

Loughborough Üniversitesi’nin resmi saha partneri olarak, futbol ve ragbi için yeni 3G sahalarını nasıl teslim ettiğimizi keşfedin. Sahanın tasarımı, yapımı, imalat ve kurulumu da dahil olmak üzere baştan sona tüm süreci tamamlamak için 12 hafta boyunca sahadaydık.

SIS Pitches construction at Loughborough University

Spor sahaları ve yüzeylerinin uzman tasarımı

İlgili spor yönetim organının ihtiyaçlarını karşılayan ve spor performansınızı artıran bir oyun alanı tasarlamak için uzmanlardan oluşan bir ekip kuruyoruz.

SIS Pitches, çeşitli sahaların tasarımında zengin bir deneyim ve uzmanlık kazanmıştır ve karşılanması gereken sıkı gereklilikleri anlamaktadır. Yerel makamları ve planlama departmanını tatmin etmenin ve planlama izni kriterlerini karşılamanın kesinlikle çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ilgili tüm belgeleri ve etütleri sunuma hazır hale getirmek için uzmanlar istihdam ediyoruz.

SPOR YÜZEY DANIŞMANLARI

Dahili ve harici spor yüzeyi danışmanlarından oluşan ekibimiz, tüm spor projelerine uzun yıllara dayanan sektör uzmanlığını katmaktadır. Ulusal ve uluslararası stadyumlardan yerel ve akademik tesislere kadar uzanan geniş bir deneyim yelpazesine sahip olduğumuzdan, projenizin danışmanlarının ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgi ve deneyime sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Çalışmalardan onaya kadar kontrol bizde

Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm sahaların FIFA, Futbol Federasyonu, Uluslararası Hokey Federasyonu, Sport England, Dünya Ragbi, Ragbi Futbol Birliği ve Ragbi Futbol Ligi dahil olmak üzere ilgili yönetim organlarına uygun olarak tasarlanması gerekmektedir.

Onay aldıktan sonra, fizibilite, zemin araştırması, topografik araştırmalar, planlama tavsiyesi, çizimler ve drenaj testlerini inceleyerek ilk saha keşfini ve ön planlamayı gerçekleştireceğiz. Gerekirse çevresel sorunları, habitatı, gürültüyü, sel riski değerlendirmesini vb. araştırmak için başka araştırmalar da yaptırabiliriz. Tüm bu raporların sonucu, kurum içi uzmanlarımız ve spor yüzeyi danışmanlarımız tarafından üstlenilecek olan proje tasarımımızın temelini oluşturacaktır.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN