Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

PROFESYONELLERİN GÜVENDİĞİ FUTBOL SAHASI YAPIMI

SIS Pitches tarafından sunulan eksiksiz saha hizmeti, on yılı aşkın bir süredir dünyanın en iyi takımları için hibrit çim ve 3G futbol sahası yapımı konusunda kazandığımız uygulamalı deneyime dayanmaktadır. Birleşik Krallık genelinde FIFA Kalitesinde Pro ve FIFA Kalitesinde hibrit futbol sahaları üretip kurulumunu gerçekleştiren FIFA Lisans Sahibi bir firma konumundayız.

Futbol sahası yapımı konusunda uzmanlığımız sayesinde en kaliteli futbol sahalarının teslimi yönünde profesyonel ve verimli bir hizmet sunuyoruz. İster hibrit futbol sahası ister çim futbol sahası isterse yapay futbol sahası olsun, uzman ekibimiz ve sektöründe lider donanımlarımız size harika bir oyun zemini sağlayacaktır.

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Tüm projeler daimi bir şantiye amiri tarafından yönetilir
Önemli inşaat aşamalarında ve tamamlandığında, yönetim kurulu standartlarına göre test ederek sıfır kusuru hedefliyoruz.
Bir sorun olduğunu anlamadan sorunlara çözümler sunuyoruz
Tam bir performans garantisi sunarak kendi hibrit çimimizi üretip kuruyoruz.
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

KİMİNLE ÇALIŞIYORUZ

Futbol sahası yapım ve kurulum hizmetlerimiz, Premier Lig kulüplerinden okullara ve üniversitelere kadar birçok farklı kuruluşa yardımcı olmuştur. Loughborough Üniversitesi ve Durham Üniversitesi gibi sporda mükemmelliğiyle tanınan üniversiteler de dahil olmak üzere Birleşik Krallık’taki en prestijli spor kulüpleri ve eğitim kurumlarından bazılarıyla çalıştık.

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ HER SEFERİNDE AŞIYORUZ.

Yapay, Hibrit ve doğal futbol sahası yapımı

Sentetik futbol sahaları, sahada normal bir doğal çim sahasının dayanabileceğinden daha fazla kullanım saatine ihtiyaç duyduğunuzda tercih edilen yüzeydir. Bu, oynanmakta olan ek maçları veya antrenman seanslarını içerebilir. Sentetik yüzeyler sahayı kiralamak için uygundur.

Hibrit çim futbol sahaları, doğal çim sahanın faydaları ile yüksek kaliteli yüzeyleri için seçilir. Futbol sahasının daha uzun oynanabilir saatlere ihtiyacı varsa ancak standart bir doğal çim sahasının zorlayabileceği iyi durumunu koruması gerekiyorsa, hibrit bir çim saha önerilir.

Yüzey tiplerine göre karşılaşma sayısı karşılaştırma tablosu:

Yüzey Karşılaşma sayısı
Doğal 30 maç
Hibrit 100 maç
Sentetik 1,000 maç

Sentetik 3G Futbol Sahaları

Yapay futbol sahası sistemlerimiz, kapsamlı araştırmalara ve profesyonel oyunculardan ve dünyanın önde gelen bazı futbol koçlarından alınan geri bildirimlere dayanmaktadır. Ayrıca, futbol sahası yapımı ve sentetik çim döşeme sistemlerini belirleyen, Avrupa’nın önde gelen bağımsız danışmanlarının uzmanlığından yararlanıyoruz.

Hibrit Futbol Sahası

SIS Pitches, hibrit futbol sahaları konusunda uzmandır ve Birleşik Krallık’ta ve dünya çapında büyük futbol kulüplerine ve spor sahalarına sektör lideri hizmetler sunmaktadır. SISGrass hibrit futbol sahalarımız, sentetik dikişli elyaflarla güçlendirilmiş %95 doğal çimden oluşmaktadır. Gerçek çim hissi ile daha fazla dayanıklılık ve daha uzun oyun süresi sağlar.

DOĞAL ÇİM FUTBOL SAHASI

Stadyum ortamındaki doğal çim futbol sahası, bu yüksek kaliteli doğal çimi sürdürmek için üst düzey bir saha görevlisi mevcut olduğunda tercih edilir. Bu genellikle oyuncuların tercih ettiği futbol yüzeyi seçimidir, tek sınırlama sahanın alabileceği kullanım miktarıdır.

İster sentetik, ister hibrit veya doğal olsun, futbol sahaları, bu tür diğer sahalarla aynı şekilde inşa edilir. Tek fark, futbol için çimlerin ortalamadan daha kısa kesilmesi gerektiğidir.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN