Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

3G SAHA İNŞAATINDA BİR NUMARALI SEÇENEK

Spora olan tutkumuz, kaliteli hizmetlerimiz ve projeyi tamamlama taahhüdümüz sayesinde sentetik (3G), hibrit ve doğal spor sahası inşaatında saygın bir lider konumuna gelmiş bulunmaktayız. Bununla birlikte, sadece spor sahası inşaatı projeleri gerçekleştiren bir müteahhit de değiliz. Spor sahaları açısından gerekli hizmet sürecini eksiksiz olarak gerçekleştiren bir şirketiz ve müşterilerimize en iyi sahaları teslim etmek amacıyla sürecin en başından sonuna kadar projenin kontrolünü tamamen üstleniyoruz. Dünyanın dört yanında spor tesislerinde ve futbol, rugby ve hokey sahalarında çeşitli spor zemini inşaat projelerini hayata geçirmiş bulunmaktayız.

pitch construction, constructor, installation, field, turf,

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Müşteri memnuniyeti, SIS Satış Konuşmaları felsefesinin merkezinde yer alır
Sahalarımız sık kullanım için en yüksek standartlarda inşa edilmiştir.
18 yıllık tecrübemiz, ihtiyaçlarınıza uygun bir spor sahası inşa edebilmemizi sağlar.
İnovasyon taahhüdümüz en iyi oyun yüzeylerini sunar
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

SIS Pitch’in son teknoloji ürünü bir hibrit sahanın tam kurulumunu ve Ta’Qali Ulusal Stadyumu’ndaki bir sahaya SISGrass kurulumunu 22 günde nasıl tamamladığını keşfedin.

“Randevudan sahanın tamamlanma aşamasına kadar alınan hizmet standardı, yüksek bir profesyonellik taşımaktadır. İnşaa kalitesi en yüksek standarda ulaştı ve oyuncuların memnuniyeti için zamanında ve kararlaştırılan bütçe dahilinde iş teslim edildi.”

Emanuel Cassar, İş Geliştirme Direktörü, Malta FA

SPOR ALANINDA EN İYİ İTİBARA SAHİP GÜVENİLİR BİR SPOR SAHASI ZEMİN YAPIM MÜTEAHHİDİ

SISGrass müşterilerinin tam listesini görmek için lütfen referans listemize gözatınız.

  • Club Atlético Liber Plate’in Buenos Aires, Arjantin’deki Monumental Stadyumunda bulunan stadyum sahasının komple restorasyonu,
  • Loughborough Üniversitesi’nin resmi saha partneri olarak, Loughborough Üniversitesi’nin beşinci 3G sahasının baştan sona inşası.

SPOR SAHASI YAPIMINDA deneyimli ve tutkulu bir ekip

Her projede, tüm doğal ve 3G spor sahası yapılarının kalabalık tesislerin, rekabetçi spor aktivitelerinden ve çevre koşullarının getirdiği tüm zorluklara dayanabileceğinden kesinlikle emin oluyoruz.

Her seferinde MÜKEMMEL SPOR ZEMİNLERİNİ oluşturmak.

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşterilerimiz, sentetik (suni) ve doğal çim sahalar için bizim bir numaralı tercih haline gelmemize yardımcı oldular. Ayrıca Real Madrid’in evi Bernabeu Stadyumu, Kopenhag’daki Parken Stadyumu, Azerbaycan’daki Tofiq Bahramov Stadyumu, Friends Arena Stockholm ve Saracens’in sahası Allianz Park da dahil olmak üzere Avrupa çapında birçok yeni stadyum projesine dahil olmamıza ve ayrıca Avrupa çapında bir dizi yeni stadyum projesine dahil olmamıza yardımcı olmuşlardır.

SENTETİK ÇİM SAHA YAPIMI

Sentetik saha yapımı için (3G Spor Sahaları veya Astro Çim Yapımı), özel ekiplerimiz her sahanın drenaj ve seviyeler için en katı standartları karşıladığından emin olmak için en son ekipman ve malzemeleri kullanır. Profesyonel eğitimli kendi çalışanlarımız daha sonra SISTurf yüzeyini ve şok yastıklarını hazırlanan tabana yerleştirir. Spor zemini uygulamalarımız önemli aşamalarda kontrol edilerek saha tamamlandığında yönetim kurulu standartları dahilinde teste tabi tutulur.

HİBRİT SAHA YAPILARI

Hibrit çim spor sahaları için, sahanın toprağının ve tabanının dönüştürülmeye hazır olmasını sağlamak amacıyla doğal çim spor sahası yapımında kullanılan aynı yapım yöntemini kullanıyoruz.

DOĞAL ÇİM SAHALARIN YAPIMI

Doğal çim spor sahalarınız için, toprak profilleri ve hava şartlarının derinlemesine analizini sağlayan bilgisayar programları kullanıyoruz. İster yerden ısıtma ister sulama sistemleri olsun, size tavsiyelerde bulunabilir, en uygun maliyetli çözümleri tasarlayabilir ve inşa edebiliriz. Ayrıca Hollanda’da geliştirilen ve teknolojisiyle çığır açan benzersiz bir drenaj sistemi de kurabiliriz.

SPOR SAHASI YAPIM MALİYETLERİ

Tüm spor sahası yapım projelerimiz her müşteri için özel olarak tasarlandığından, ücretsiz danışmanlık için bugün iletişime geçiniz. Saha uzmanlarımız gereksinimlerinize göre kesin bir yapım maliyeti sunacaklardır.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN