Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

SAHA ZEMİNİNİN ASGARİ SÜREDE YENİLENMESİ

Her spor sahasının belirli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. SIS Pitches eski zemininizi kaldırabilir ve ardından asgari karışıklığa ve faaliyetlerde kesintiye yol açacak şekilde yeni ve kaliteli bir sahayı yeniden döşeyebilir. Uzun teslim süreleri bizim açımızdan geçerli değildir ve sahanın tamamını çok hızlı bir şekilde yenileyebiliriz.

pitch resurfacing, remove old surface, easy resurface, synthetic, artificial, natural, hybrid, recyclable materials,

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Sentetik, doğal ve hibrit zift teknolojisinde uzmanız
Yüzey yenileme, spor tesisinize minimum etki ile hızlı bir şekilde yapılabilir.
Ekibimiz baştan sona tüm süreci sizin yerinize yönetir.
Eski malzemeler sorumlu bir şekilde yeniden kullanılır, geri dönüştürülür veya imha edilir
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

Komplikasyonsuz kaliteli saha yüzey yenileme

Doğal veya sentetik sahanızın yenilenmesi  gerektiğinde, kendi personelimiz yönetimindeki gelişmiş makinelerimizi kullanarak hızlı ve verimli bir şekilde işlemleri tamamlayabiliriz.

Bir doğal çim sahayı sadece 48 saat içinde, bir sentetik çim sahayı ise sadece üç hafta içinde yenileyebiliriz.

Baştan sona özel bir ekip

Süpervizörlerimizden biri sahanızda bulunacak ve ihtiyacınız olan onarım, genişletme veya iyileştirmeleri uygulamak için sizinle birlikte çalışacaktır. İnşaat ekibimiz tüm süreci denetleyecek ve yeniden yüzey yapım  işinin kalitesinin saha yapımımızın kalitesiyle eşleşmesini sağlayacaktır. Doğal olarak, eski saha çevreye zarar vermeyecek şekilde düzgün bertaraf edilecek ve  yeniden kullanılacak veya geri dönüştürülecektir.

Hepsinden önemlisi, saha sorumlusu ve tüm ekibimiz, saha yenileme çalışmaları sırasında kulübünüz veya kuruluşunuzda meydana gelebilecek aksaklıkları en aza indirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

 

Yeni̇leme çalişmalarinda yeni̇ dünya rekoru

2014 yılında Amsterdam Arena’da şimdiye kadarki en hızlı çim saha yenilenmesini  14 saat gibi etkileyici bir sürede tamamladık ve bu rekor bu yıl Khalifa Stadyumu’ndaki ekibimiz tarafından kırıldı. Aspire Zone Vakfı ve Yüksek Komite ile birlikte çalışarak 7.800 m2 çimi sadece on üç buçuk saatte döşedik. Doha’da tamamlanan çalışma, Katar’daki 2022 Futbol Dünya Kupası öncesinde tamamlanan ilk projeyi temsil etmektedir.

SIS Pitches, Amsterdam Arena gibi yoğun etkinlik ve spor programları nedeniyle hızlı bir şekilde tamamlanması gereken stadyumlara düzenli olarak yeni sahalar yapmaktadır . Günümüzün çok işlevli mekanları, sahayı yıllık ek gelir elde etmek için en üst düzeye çıkarılması gereken bir ticari varlık olarak görmektedir.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN