Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

Dünyanın önde gelen okulları ve üniversitelerinden ünlü spor takımlarına ve kulüplere kadar sporun en büyük isimlerinden bazılarıyla çalışmalar gerçekleştirdik. Tasarım, imalat, inşaat ve kurulum süreçlerini tek bir yelpaze altında bir araya getirerek dünya çapında çok sayıda futbol, rugby, çok amaçlı spor sahaları ve hokey sahalarında spor zemini projelerini tamamlamış bulunmaktayız.

Ortaminiza uygun olarak tasarlanmiş sahalar

Müşterilerimiz arasında dünyanın önde gelen profesyonel kulüplerinden devlet okullarına ve özel okullara, konseylere, üniversitelere ve ticari sektöre kadar geniş bir yelpazede değişen kullanıcılar sayılabilmektedir. Büyük ölçekli dünya turnuvalarında kullanılan stadyumlardan küçük ve yerel ilkokullara kadar değişkenlik gösteren çeşitli mekanlarda kaliteli sahaların kurulumunu gerçekleştirdik.

Kulüp sahibi, yöneticisi, saha bakım sorumlusu, okul yöneticisi veya özel yatırımcı; pozisyonunuzdan bağımsız olarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun, takımlarınızın maç yapmaktan keyif alacağı bir sahayı kurabiliriz.

Ücretsiz danışma veya sizin için doğru satış konuşmasını seçme konusunda tavsiye almak için bizi şimdi +90 (0) 212 325 9344 numaralı telefondan arayın veya şu adrese e-posta gönderin: salesee@sispitches.com