Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

SIS pitches’’da çalişmak i̇çi̇n gerekli̇ ni̇teli̇klere sahi̇p mi̇si̇ni̇z?

SIS Pitches’da faaliyetlerimiz tutku, performans, kalite ve müşteri hizmetleri benzeri oldukça basit ilkeler üzerine kuruludur.

Bu değerlerin işe alım politikasına uygulanması sonucunda da doğru insanları bulma konusunda eşit derecede başarılı olduğumuzu gördük. Aslında SIS Pitches için çalışmak isteyen, çalışkan, sorumlu, kendi kendini motive eden ve hırslı, iyi bir ekip oyuncusu, iletişimde başarılı ve problem çözücü niteliklere sahip belirli kişiler şirketimizi tercih ediyor gibi görünüyor.

Bu niteliklere ve sektörde yeterli deneyimine sahipseniz ve gerekli olduğunda yeni zorlukların üstesinden gelebilmek amacıyla uyum sağlayabiliyorsanız, sizinle görüşmek isteriz.

gen2 serti̇fi̇kali stajyer i̇şveren

Bir City & Guilds Gelişmiş Teknoloji Enstitüsü olan Gen2, SIS Pitches şirketini kaliteli beceri geliştirme ve iş imkânları sağlayan değerli bir stajyer işveren olarak kabul etmektedir. Lütfen bağlantıda yer alan sertifikayı inceleyin.

Mevcut boş pozi̇syonlar

How to apply

Please send your CV or Application Form via email to recruitment@sispitches.com or post to:

HR Department
SIS Group Ltd
Glasson Ind Est,
Maryport,
CA15 8NT

SIS Pitches is an equal opportunities employer and no eligible candidate will be excluded on the grounds of age, gender, race, disability, religion or belief, sex or sexual orientation.