Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

PROFESYONELLERİN GÜVENDİĞİ HİBRİT GOLF ÇİM SAHALARI

SISGrass, golf sahalarının bakımı konusunda devrim niteliğinde bir yaklaşım geliştirmiştir ve hem golf oyuncuları hem de bahçıvanlar açısından yeni imkanlar oluşturmuştur. Geliştirdiğimiz en son SISGrass Universal makinemiz, farklı derinliklerde ve farklı arazi türlerinde hızlı ve doğru dikim yapılmasını sağlayan doğal çim yüzey güçlendirme teknolojisinin ulaştığı en son noktadadır. Halihazırda golf sahalarında, deliklerdeki biçilmiş kısımların giriş bölümlerinde ve yürüme yollarında kullanılan patentli enjeksiyon teknolojimiz hibrit yüzey pazarında belirlenen çıtayı yükseltmektedir.

SISGRASS ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

T parçalarında daha tutarlı, yıl boyunca yüzey
Daha az onarım işi ve daha hızlı çim toplama, tesis kullanımının artmasına olanak tanır
Daha iyi oynanabilirlik ve geliştirilmiş görünüm
Tee ve yürüyüş yolu alanlarında azaltılmış hasar
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

Hem profesyonel hem de amatör sporcuların en iyi şekilde rekabet etmelerine yardımcı olma konusundaki kararlılığımızla gurur duyuyoruz. Hibrit golf yüzeylerimiz, golf endüstrisinde devrim yaratma potansiyelleri nedeniyle şimdiden ödüllerle takdir edilmektedir. SISGrass teknolojisi, piyasadaki en yenilikçi çözümlerden biridir ve daha önce hiç olmadığı kadar sığ ve değişken dikişlere olanak tanır.

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ HER SEFERİNDE AŞIYORUZ.

Devrim niteliğindeki bir teknoloji olan SISGrass, halihazırda bir dizi prestijli kulüpte başarıyla denenerek test edilmiştir.

“SISGrass ile dikildiğinden bu yana Long Ashton’daki parkur 13’teki vuruş noktası yüzey tutarlılığı ve stabilitesinin geliştiği görüldü. Oyun sırasında yüzey hasarı azaldı, kullanım süresi uzadı ve daha az onarım çalışmasıyla iyileşme süresi arttı. SISGrass lifleri doğal bir şekilde çim örtüsüne karışarak kullanımdan sonra vuruş noktasının görünümünü iyileştirdi.”

James Braithwaite, Long Ashton Golf Kulübü Golf Sahası Müdürü

HİBRİT ÇİM İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER

Her zaman her tür müşteri ve yüzey için özel bir çözüm sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, artık çeşitli spor dalları ve yüzeyler için kullanılabilen SISGrass teknolojimizi geliştirdik:

GÜÇLENDİRİLMİŞ DOĞAL GOLF ÇİMİ

SISGrass Universal makinemiz hem SISGrass hem de SISGrass Lite’ı uygulayabilir, her iki ürün de yüksek kaliteli hibrit bir oyun yüzeyi üretir.

SISGrass Lite, daha sığ, sadece kısmen inşa edilmiş spor yüzey profillerine farklı aralıklarla uygulanabilme özelliği ile özellikle golf kulüpleri ve dernekleri için tasarlanmıştır. Hibrit golf çimimizin Lite versiyonu da mükemmeldir çünkü

  • SISGrass ile benzer yüzey koşulları ve oynanabilirlik avantajları sunar
  • İhtiyaçlarınızı karşılamak için değişken dikiş aralıklarına izin verir
  • Yüzeyden 10 mm üzerinde olacak şekilde 90 mm derinliğe kadar dikilmiş liflere sahiptir.
  • 3-4 yıllık kullanım ömrünün sonunda kolayca çıkarılıp değiştirilebilir

HİBRİT GOLF ÇİMİ KURULUMU

Ödüllü güçlendirilmiş doğal çim sistemimiz SISGrass, kompakt bir makine olan SISGrass Universal’da mevcuttur.

SISGrass Universal son derece hareketli, çok yönlü bir makinedir ve her türlü golf sahasının etrafından dolaşabilir. 100% elektrikli olan makinemiz, kullanım sırasında oyuncuların rahatsız edilmemesini sağlamak için bir geçiş yoluna gider!

Bu makine, vuruş noktaları ve çim sahalar gibi aşınmanın yüksek olduğu alanlarda tutarlı çim kalitesini korumada zorluklarla karşılaşan golf kulüpleri için mükemmel bir çözümdür.

ENDÜSTRİDE TANINIRLIK

Patentli teknolojimiz, saha kalitesi konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden biri olan Sports Turf Research Institute (STRI) tarafından test edilmiştir. Bulguları, SISGrass Lite’ın ‘başarılı bir şekilde yenilenebilen iyi bir standart yüzey ürettiği’ yönünde olmuştur.

SISGrass, Avrupa Golf Greenkeepers Birliği Federasyonu’nun patronlarından biridir.

Avrupa Golf Greenkeepers Birliği Federasyonu’nun (FEGGA) Patronu olmaktan gurur duyuyoruz. Avrupa’daki Ulusal Greenkeeping Derneklerinin çatı kuruluşu olan FEGGA’nın şu anda Avrupa, Güney Afrika ve ABD genelinde üyeleri bulunmaktadır.

Federasyon, eğitim programları, çevre politikaları sağlar ve golf kuruluşları ve diğer ilgili derneklerle birlikte çalışarak ülke bazında golf sahası yönetimi mesleğinin tanıtımına yardımcı olur.

YAPAY GOLF SAHALARI

Kulübünüz veya eviniz için kendi golf sahanızı inşa etmek için suni çim arıyorsanız, kardeş kuruluşumuz Buzzgrass size yardımcı olabilir.

Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli sentetik çim yüzeyler sağlayarak alanınızı dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. SIS Pitches ürünleriyle aynı fabrikada üretilen Buzzgrass ev tipi çim sahalarının endüstri standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN