Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

RUGBY SAHASI TERCİHLİ TEDARİKÇİSİ – WORLD RUGBY

SIS Pitches şirketi olarak spora karşı tutkumuz, yenilikçi yaklaşımımız ve belirgin bir şekilde kalite odaklı çalışmalarımız bizi hem sentetik hem de doğal çim yüzeyler konusunda ön plana çıkarmıştır ve World Rugby Tercihli Çim Üreticisi statüsünü almamıza yardımcı olmuştur.

SIS Pitches, Avrupa şampiyonu Saracens takımı için sentetik çim rugby sahalarının yanı sıra okullar, üniversiteler ve kulüpler için World Rugby standartlarına uygun rugby sahaları inşa etmiştir.

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Tüm projeler daimi bir şantiye amiri tarafından yönetilir
Önemli inşaat aşamalarında ve tamamlandığında, yönetim kurulu standartlarına göre test ederek sıfır kusuru hedefliyoruz.
Bir sorun olduğunu anlamadan sorunlara çözümler sunuyoruz
Tam bir performans garantisi sunarak kendi hibrit çimimizi üretip kuruyoruz.
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ DAİMA AŞIYORUZ.

  • Saracens
  • Newcastle Falcons
  • Loughborough University
  • Durham University
  • Rosslyn Park
  • Preston Grasshoppers
  • Aylesbury
  • Manchester University
  • Hull University

SENTETİK RUGBİ SAHALARI, ŞAMPİYONLARIN TERCİHİ

Kuzey Londra’daki Allianz Park’ta bulunan SISTurf suni ragbi sahamız, Saracens’in çifte şampiyonluğa ulaşmasında rol oynamıştır. Ragbi sahası aynı zamanda Wembley’deki maçlar öncesinde antrenman için kullanan Amerikan Futbolu NFL takımlarına, yerel ragbi kulüplerine ve okullara da ev sahipliği yaparak hem kulüp hem de toplum için gerçek bir değer haline geliyor.

Ayrıca, takımları çeşitli spor dallarında düzenli olarak İngiliz Üniversiteleri ve Kolejleri Spor (BUCS) fixtürlerinde üst sıralarda yer alan Loughborough Üniversitesi ve Durham Üniversitesi de dahil olmak üzere üniversite sporunun en tanınmış kurumlarının çoğuna 3G ragbi sahaları tedarik ettik.

Eğitim sektöründeki kuruluşlarla çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için okul, kolej ve üniversite sayfamızı ziyaret edin.

HİBRİT VE SENTETİK RAGBİ SAHALARI ARASINDAKİ FARKLAR

Hibrit doğal çim sahalar özellikle ragbi için uygundur, çünkü yüzey doğal çime göre hücumları daha iyi destekler ve lifler yarılmayı ve bölgesel aşınmayı önler. Saha ayrıca daha serttir ve daha hızlı ragbi maçlarına olanak tanır.

Öte yandan, sentetik çim çok daha sık kullanıma izin verirken, her seviyeden oyuncu için hızlı ve dengeli bir zemin sağlar.

SENTETİK RAGBİ SAHASI YAPISI

Ragbi kulüpleri için kendi zeminlerimizi üretiyor ve kuruyoruz. Saracens’in yanı sıra Ragbi Birliği müşterilerimiz arasında Newcastle Falcons, Rosslyn Park, Loughborough Üniversitesi ve Durham Üniversitesi bulunmaktadır. Ayrıca Leigh Spor Köyü’nde bir Ragbi Ligi sahaları kurduk ve bu çerçevede birkaç ragbi ligi sahası projesi üzerinde daha çalışıyoruz.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN