Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

BİRLEŞİK KRALLIĞIN EN İYİ SUNİ ÇİM ÜRETİCİLERİ

SIS Pitches, İngiltere’nin önde gelen sentetik çim üreticisidir. Cumbria’da bulunan üretim tesisimiz, futbol, rugby, hokey, Gal sporları, çok amaçlı oyun alanları, tenis ve kriket de dahil olmak üzere tüm spor dallarının yanı sıra diğer ticari kullanımlara yönelik suni çim sahalar üretmektedir.

artificial grass synthetic turf factory quality

SIS PITCHES ÜRÜNÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Üstün performans ve maksimum dayanıklılık için tasarlanmıştır
SISTurf İngiltere'de en kaliteli ipliklerden üretilmiştir
Spor dünyasının en büyük isimlerinden bazılarıyla 15 yılı aşkın çalışma deneyimi
Kalite ve standartlar açısından önde gelen bağımsız test kuruluşları tarafından test edilmiştir
Ücretsiz Danişmanlik Için Rezervasyon Yaptirin

Unparalleled Support From Start to Finish

UZMANLAR TARAFINDAN ONAYLANMIŞ ULUSLARARASI KABUL GÖRMÜŞ SENTETİK ÇİM ÜRETİCİLERİ

Tamamı ISO sertifikalı ve uygun uluslararası standardı karşıladığı harici bağımsız test kuruluşları tarafından doğrulanmış geniş bir sentetik çim yelpazesi sunuyoruz. Suni çim yüzeylerimiz, farklı spor dalları arasında büyük farklılıklar gösteren teknik, saha ve oyun özellikleriyle başa çıkmak için özel olarak tasarlanmıştır.

BİRÇOK ÖZEL SUNİ ÇİM SAHA SEÇENEKLERİ

Çeşitli farklı uygulamalar için bir dizi özel sentetik çim yüzey üretebiliriz. Esnek üretim kurulumumuz, her müşterinin ihtiyaçlarına uygun farklı çim özellikleri, rulo boyutları ve renkleri üretmemize olanak sağlamaktadır. Ayrıca sahanın çevresi ve giriş alanları ile yedek kulübeleri için özel siparişler de almaktayız.

Gelişmiş üretim sürecimiz, 9 mm’den 70 mm’ye kadar hav yükseklikleri, 3/16 inçten 5/8 inçe kadar kalınlıklar, üçüncü nesil (3G) uzun havlı yüzeyler, kum dolgulu veya kumlu yüzeyler ve lateks ve yeni SISBond premium PU desteğimiz dahil olmak üzere bir dizi destek seçeneği dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Yaptığınız spor ve özel gereksinimleriniz ne olursa olsun, SIS Pitches ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel sentetik çim oluşturabilir.

HER İHTİYACA UYGUN SENTETİK ÇİM SPOR SAHALARI

X-Generation suni çim ürün yelpazemiz, oyuncuların, antrenörlerin, fizyoterapistlerin ve saha sahiplerinin geri bildirimlerine dayanarak çeşitli spor dallarının zorlu ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir. Ürünlerimiz önde gelen test merkezleri tarafından FIFA, Dünya Ragbi ve Uluslararası Hokey Federasyonu (FIH) standartlarına göre test edilmektedir.

ÜCRETSIZ DANIŞMANLIK IÇIN REZERVASYON YAPTIRIN