Bi̇ze Ulaşin: +90 (0) 212 325 93 44

BAŞARIMIZI ÇALIŞANLARIMIZA BORÇLUYUZ

SIS Pitches, borcu olmayan başarılı bir özel şirkettir. Bilindiği üzere, spor sadece tek kişi ile ilgili değil, bir takım olmakla ilgilidir. Personelimiz, spora ve müşteri memnuniyetine yönelik tutkuyu paylaşarak işletmeye zengin bir deneyim sunmaktadır. Projenin başarısını sağlamak amacıyla, yönetim yapımız her projenin bir bölge müdürüne raporlama yapan kendi şantiye şefine bağlı olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, müşterilerimize en iyi tavsiyeleri sunabilmek amacıyla profesyonel saha bakım görevlileri ve tasarımcılar da dahil olmak üzere sektöründe lider konumunda uzmanlarla birlikte çalışıyoruz.

ULUSLARARASI ŞİRKETLER GRUBU

Şirket genel merkezi Cumbria, İngiltere’de yer alan ve uluslararası arenada faaliyet gösteren bir işletme olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca, 2008’den bugüne faaliyette olan İngiltere merkezli sentetik çim üretim fabrikamızın yanı sıra 2018 yılında Avrupa’da, faaliyet alanımızda en modern yeni fabrikamızı da açmış bulunmaktayız. Cumbria merkezli bu tesiste çok çeşitli şartnamelere uygun premium kalite spor çimi üretimi amacıyla bölge halkına istihdam imkânı sağlanmaktadır.

SIS Pitches bünyesinde halihazırda 360’dan fazla çalışan istihdam edilmektedir ve şirket İrlanda, İngiltere, Hollanda, Türkiye ve Orta Doğu ofislerinde faaliyet göstermektedir.